Artisti i njohur, 2 Ton ka finalizuar këngën e re të titulluar “1Familje”, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në Instagram ai njoftoi se ky projekt do lansohet nesër. “E premte në ora 15:00, një familje”, ka shkruar ai në Instastroy.

 

“Vec Me Ty” titullohet projekti i fundit i artistit, të cilin e publikoi muajin e kaluar dhe deri tani në  Youtube numëron mbi 2 milionë klikime./21Media