Parakualifikimet për Ligën e Evropës në futboll

Parakualifikimet për Ligën e Evropës në futboll

Nesër prej orës 19:00 , në stadiumin “ Fadil Vokrri “  në Prishtinë ,  zhvillohet ndeshja e fazës së dytë parakualifkuese për Ligën e Europës në futboll ndërmjet Gjilanit dhe skuadrës qipriote Apoel Nikozia .(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media