Tre emrat më të suksesshëm të skenës, Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për “Aman”, që do të publikohet nesër në orën 15:00.

Duke e pasur parasysh se sa të suksesshëm janë treshja dhe se sa këngë të bukura kanë sjellë deri më tani, nuk ka dyshim se kjo do të jetë një ndër hitet e verës.

Një pjesë të shkurtër të kësaj kënge e ka publikuar Dafina në Instagram, ju ftojmë ta ndiqni.

 

View this post on Instagram

 

😏

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Fansat mezi po presin publikimin e kësaj kënge./21Media