"Një zjarr i madh po vjen..."

“Një zjarr i madh po vjen…”

Në fillim të këtij viti, këngëtarët e mirënjohur, Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj zbuluan se do të sjellin një bashkëpunim. Projekti i përbashkët i dyshes do të publikohet të martën, më 15 qershor.

Kënga mban titullin “Adrenalinë” dhe do të publikohet me videoklip, transmeton rtv21.tv

“Te Marten ora 14:00. Furnizohuni me uje mire se nji zjarr i madh po vjen. Mos thoni qe sju thashe.
“Adrenaline” ne bashkepunim me Aurela Gaçen. Kujdes !!! Kjo kange i then xhamat po nuk patet kujdes me nivelin e zanit”, shkroi Genci në Instagram.

 

Mbetet të shihet se sa do të ndahen të kënaqur fansat nga bashkëpunimi i dyshes./21Media