Dy emrat e njohur të estradës shqiptare, Skerdi Ago dhe Samanta Karavella po vijnë në bashkëpunim.

Kënga e re nga Skerdi dhe Samanta e cila titullohet “NKN” do të publikohet nesër në ora 18:00, shkruan rtv21.tv

Këtë e kanë bërë të ditur Skerdi dhe Samanta përmes postimeve në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

#NKN / Neser 18:00 @samantaofficial @bigbangbeats @maxproductional @folepublishing @vollmark_fashion @mimoza_nishori

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Ndryshe, “Kthehu” është projekti i fundit muzikor që Skerdi ka publikuar më 7 maj. Kënga deri tani ka arritur mbi një milion klikime në Youtube. Nërsa projekti i fundit muzikor nga Samanta titullohet “Pse”. Kjo këngë deri tani ka arritur mbi gjashtë milionë klikime në Youtube./21Media