Nesër do të publikohet bashkëpunimit të shumëpritur të Mozzikut dhe Kidës.

Projekti i tyre do të publikohet në kanalin zyrtar në Youtube nesër pas orës 00:00. Ishte Mozzik ai cili e ka bërë të ditur këtë për fansat, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Nesër pas orës 00:00 vazhdojmë tutje #PP 😘 #2EUROGANG #MOZZIK #KIDA @kida @mixeyofficial ❤️❤️❤️❤️

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

 Kujtojmë se, ky bashkëpunim do jetë pjesë e albumit të Mozzikut që pritet  të publikohet më 31 korrik. Përveç këtij bashkëpunimi pjesë e albumit janë edhe dy bashkëpunime tjera  ai me Unikkatilin, dhe Getinjon. /21Media