Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj do të takohet nesër me kryeministrin e vendit, Avdullah Hoti.

Në këtë takim do të marrin pjesë edhe liderët e tjerë të koalicionit.

Ju njoftojmë se kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës z. Ramush Haradinaj, do të marrë pjesë nesër (e enjte), në takimin që do mbahet në ndërtesën e qeverisë, së bashku me liderët e tjerë të koalicionit dhe kryeministrin Avdullah Hoti”, thuhet në njoftimin e AAK-së.