Qindra të vdekur në New York

Qindra të vdekur në New York

Në 24-orëshin e fundit në New York janë regjistruar 100 raste të vdekjeve nga koronavirusi, duke e çuar numrin total të vdekjeve në 385 në këtë shtet.

Sipas raporteve të fundit janë mbi 1 mijë e 74 të vdekur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më shumë se 73 mijë raste të konfirmuara./21Media