Festë në familjen Osmani

Festë në familjen Osmani

Familja Osmani janë mbledhur në një restorant për të festuar datëlindjen e babës Lilë, kryefamiljarit të tyre, i cili mbush 80 vjet, shkruan rtv21.tv

Nexhati ka publikuar një fotografi së bashku me babin, bashkëshorten dhe fëmijët e tyre në InstaStory. Ata kanë pozuar pranë tortës së datëlindjes, një tortë në të cilën është shkruar një urim për kryefamiljarin dhe emrat e anëtarëve të familjes, si një pemë familjare.

Poashtu mbrëmë është publikuar dhe projekti muzikor më i ri i Nexhatit, kënga “Prej zemanit”./21Media