Kënga është shoqëruar edhe me videoklip

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Nexhat Osmani ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Gur” dhe është lansuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka përgatitur Ilir Berani, ndërsa për videoklipin është përkujdesur “Max Production”.

“Sytë e saj” ishte projekti i fundit i artistit i publikuar në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit./21Media