Nexhati sjell këngë të re per fansat e tij

Nexhati sjell këngë të re per fansat e tij

Viti 2018 është pothuajse në ditët e fundit të tij, dhe si çdo herë fundi i viti këngëtarët tanë i gjenë të angazhuar me xhirime të ndryshme.

Në këto xhirime këngëtarët, sigurohen që të paraqiten me këngë të reja si solo ashtu edhe në bashkëpunime, shkruan rtv21.tv

Edhe këngëtari i njohur, Nexhat Osmani ka publikuar këngën e tij të re e cila është ritimke.

Kënga titullohet “Sytë e saj “ dhe është publikuar në njërin prej xhirimeve të viti të ri ku këngëtari ka marr pjesë.

Projekti i fundit i Nexhat Osmanit është “Pa dashni”, që u publikua në muajin shkurt./21Media