Me sa duket një nga transferimet më të bujshme mund të ndodh

Me sa duket një nga transferimet më të bujshme mund të ndodh

Sipas gazetarit të Mundo Deportivo, Francesc Aguilar të martën pasdite PSG e ka pranuar ofertën e Barcelonës për Neymar.

Ndër të tjerave ai shtoi se shuma do të jetë rreth 160 milionë, por do të paguhet me dy këste.

Neymar u bë pjesë e Parisit në vitin 2017 dhe që nga ajo kohë ai ka shënuar 51 gola./21Media