"Koincidence?"

“Koincidence?”

Shqipëria javën e kaluar ishte goditur nga tërmete të njëpasnjëshme, të cilat shkaktuan dëme të mëdha.

Si pasojë e tërmetve, këngëtari të njohur nga Shqipëria, Alban Ramosajt i është thyer trofeu që e kishte fituar në festivalin e madh të muzikës “Kënga Magjike”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Albani përmes një postimi në Insastory.

Dhe si pasoje e termetit ndodhi kjo…koincidence?”, ka shkruar Albani sipër fotografisë.

“T’kom dasht” mbanë titullin projekti i fundit i Albanit të cilin e ka publikuar të hënën dhe është duke u pritur mirë nga fansat e tij. /21Media