Një person është arrestuar mbrëmë rreth orës 17:40 në Prishtinë, pasi që dyshohet se ka ngacëmuar seksualisht disa fëmijë.

Policia njofton se ai ngacimin e bënte përmes rrjeteve sociale. Anda atij në cilësi të provave nga policia i janë sekuestruar një kompjuter llaptop dhe një telefon mobil.

Ndërkohe që me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media