Reperja amerikane Nicki Minaj është fotografuar për herë të parë pas lajmit se është shtatëzënë. Ajo u pa në shtëpinë e saj në Beverly Hills në të cilën jeton me burrin Kenneth Petty.

Nicki kishte veshur një bluzë të ngushtë të zezë dhe pantallona të shkurtra shumëngjyrshe.

Kujtojmë se ishte vetë artistja ajo e cila ka bërë të ditur lajmin për shtatëzëninë nëpëmjet Instagram-it. Ajo ka publikuar disa fotografi me barkun e rrumbullakosur./21Media

 

View this post on Instagram

 

#Preggers 💛

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

 

View this post on Instagram

 

And finally, by #DavidLaChapelle 🙏

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on