Reperja amerikane befason ndjekësit e saj

Reperja amerikane befason ndjekësit e saj

Nicki Minaj, mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty.

Shkak për këto lajme është bërë një video e publikuar nga vetë Nicki në llogarinë e saj në Instagram. Aty shihet partneri i saj që ka vendosur dorën mbi barkun e reperes dhe e përkëdhelte, duke i bërë të gjithë të dyshojnë se çifti po presin fëmijën e parë.

 

View this post on Instagram

 

🇹🇹

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Nicki edhe më herët ka treguar gjatë intervistave dëshirën e saj të madhe për t’u bërë nënë.

Kujtojmë se “Tusa” është projekti kënga e fundit e Nickit në bashkëpunim me Karol G, videoklipi i së cilës ka arritur të klikohet mbi 576 milionë herë në YouTube./21Media