Në ditën kur festonte 42 vjetorin e lindjes, Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans filluan pushimet në Portugali.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe nga pushimet, ku duket e mahnitshme në bikini, teksa e dëshmon se vitet janë vetëm numër për të.

Se dyshja e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, kjo u dëshmua javën e kaluar pasi Nicole ishte te prindërit e Evans në Portugali.