Në plan janë tri ndeshje miqësore

Në plan janë tri ndeshje miqësore

FC Feronikeli dje ka zhvilluar stërvitjen e fundit në Kosovë për fazën e parë përgatitore. Mëngjesin e së dielës skuadara në Antalya të Turqisë, për fazën e dytë dhe më intensive të stërvitjeve përgatitore për pjesën e dytë të kampionatit, njofton faqja zyrtare e klubit.

Skuadra do ta rrisë intensitetin e stërvitjeve në Antalya dhe në planë janë edhe tri ndeshje miqësore për ta parë sa më mirë punën e ekipës.

Djelmoshat e Fc Feronikelit në Kosovë do të kthehen në Kosovë më datën 9 shkurt. Barrën te Nikli në pranverë pritet ta bartin kryesisht futbollistë të rinj. /21Media