Ai është arrestuar

Ai është arrestuar

Një person është arrestuar dje rreth orës 16:00 në Suharekë pasi që ka rrahur gjyshen e tij.

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj të moshuarës.

Po ashtu policia bën të ditur se i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media