Pjesë e këtij takimi nuk është Veseli

Pjesë e këtij takimi nuk është Veseli

Ka nisur takimi në mes kryeministrit në dorëheqje, Ramush Haradinaj me liderët e koalicionit, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacollin.

Pjesë e këtij takimi nuk është kryetari i PDK-së Kadri Veseli.

Enver Hoxhaj i PDK-së është parë të hyjë në objekt, megjithatë nuk është pjesë e takimit.

Lideri i AAK-së  gjatë ditës së djeshme ka njoftuar se u ka dërguar ftesë Kadri Veselit, Fatmir Limajt e Behgjet Pacollit për të diskutuar situatën e fundit në vend, pas dorëheqjes së tij si kryeministër./KP