U.d e presidentit, Vjosa Osmani sapo ka filluar takimin me përfaqësuesin e AAK-së, Besnik Tahirin.

Ashtu si edhe takimet e mëparshme me përfaqësuesit e partive të tjera, edhe ky takim po mbahet me dyer të mbyllura.

Osmani sot ka takuar përfaqësuesit e VV-së, LDK-së dhe PDK-së për të diskutuar rreth çështjes së mbajtjes së zgjedhjeve./21Media