Premiera e "Fast & Furious 9" pritet të jetë në 2020

Premiera e “Fast & Furious 9” pritet të jetë në 2020

Aktori i njohur dhe shumë i dashur me famë botërore, Vin Diesel ka treguar që kanë filluar xhirimet për pjesën e nëntë të filmit shumë të komentuar “Fast & Furious”.

Këtë aktori e ka bërë përmes një video të publikuar në rrjetin social, Instagram ku shihet afër me aktoren gjithashtu të njohur, Michelle Rodriguez, përcjell rtv21.tv

Wow, a mund ta besosh Letty? A mund ta besosh, ne sapo përfunduam ditën e parë të xhirimeve, dhe duket për mrekulli”, dëgjohet duke thënë aktori në videon e publikuar.

 

View this post on Instagram

 

First day completed! Blessed beyond words. #Fast9 2020

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Kujtojmë që “Fast & Furious: Hobbs & Shaw”, do të publikohet më 2 gusht të 2019, i cili është si spinoff me protagonistë Dwayne Johnson dhe Jason Stathman. Ndërsa “Fast & Furious 9”, pritet që premierën ta ketë më 20 maj të 2020./21Media