Këngëtarja e njohur shqiptare, Nita Latifi ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Majem”, titullohet kënga të cilën e ka publikuar me videoklip, ku ajo shfaqet mjaf tërheqëse.

Për instrumentalin e këngës është përkujdesur Bo Beats, kurse për  miksimin dhe masterizimin ka punuar Florent Boshnjaku.

“Juliana, titullohet kënga e fudnit e Nitës të cilën e ka lansuar në muajin korrik të vitit të kaluar. /21Media