Ylli televiziv mahnitë të gjithë

Ylli televiziv mahnitë të gjithë

Kim Kardashian ka prezantuar një pjesë të koleksionit të saj të të brendshmëve që formësojnë trupin. Ajo pozoi për koleksionin dhe ka publikuar në Instagram një fotografi.

Mbresëlënëse si çdoherë, më në formë se kurrë, trup perfekt, janë vetëm disa nga komentet që adhurueset e 39-vjeçares i shkruan asaj.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, është nënë e katër fëmijëve./21Media