JLo mahnitë me format e saj

JLo mahnitë me format e saj

Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se nuk ka ndërmend të lejojë moshën të lërë gjurmë tek ajo.

Edhe pse 50 vjeçare, këngëtarja amerikane ka postuar një foto në të brendshme në Instagram e cila ka marrë mijëra komente duke e komplimentuar për bukurinë e saj, dhe ka marr miliona pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

Relaxed and recharged.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Jennifer ditë më parë tregoi se ajo ka vendosur të hyj në botën e biznesit të modës./21Media