Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu së shpejti do e publikojë baladën e tij më të re.

Kjo baladë vjen e shoqëruar edhe me videoklip, një pjesë e të cilit tashmë është publikuar edhe në rrjetet sociale shkruan rtv21.tv

Sabriu nuk ka treguar se si titullohet dhe kur do publikohet projekti i tij më i ri, por fansat janë ata që po e presin me padurim këtë baladë./21Media 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @nerafejzullahuofficial