Në media u raportua për një bashkëpunim mes emrave të njohur të skenës, Butrint Imerit dhe Nora Istrefit, por dyshja nuk u prononcuan rreth kësaj çështje.

Por një koment i Butrint Imerit në fotografinë e fundit që e publikoi Nora nxiti edhe më tej dyshimet. “2 zemra” ishte komenti i këngëtarit, me gjasë duke iu referuar befasisë që janë duke e përgatitur për fansat.

Një bashkëpunim mes tyre do të ishte i mirëseardhur për fansat./21Media