Policia informoi se një burrë është gjetur pa shenja jete në rrugën “Afrim Zhitia” në Prishtinë

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore, aty kanë  gjetur një revole, një gëzhojë dhe një fishekë i pa shkrepur.”, informoi sot policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion./21Media