Blero dhe Afrona ndjekin njëri-tjetrin

Blero dhe Afrona ndjekin njëri-tjetrin

Vetëm edhe një ditë ka mbetur nga dasma e çiftit të njohur të estradës, Blerim Muharremit dhe Afrona Dikës.

Dhe tani, Blero dhe Afrona janë bërë shokë përsëri në instagram, shkruan rtv21.tv

Kjo pasiqë tri ditë më parë Blero u vërejt që filloi ta ndjekë të fejuarën e tij në këtë rrjet, derisa ajo nuk ia ktheu followin deri gati pas dy ditësh.

Blerim Muharremi dhe Afrona Dika pritet që të kurorëzohen më 21 shtator në Shëngjin. Ndërsa, për argëtimin e mysafirëve do të përkujdesen tre emra të njohur të estradës, Ramadan Krasniqi – Dani, Sabri Fejzullahu dhe Shkurte Gashi./21Media