Aktori Leonardo DiCaprio i ka organizuar një festë të veçantë të dashurës së tij, Camila Morrone, në ditëlindjen e saj të 23-të. Aktori u pa përkrah të dashurës në një jaht dhe përkrah tyre kishte shumë njerëz.

DiCaprio shihej me një maskë përgjatë ndejës, si masë mbrojtëse ndaj Covid-19.

DiCaprio dhe e dashura e tij filluan lidhjen në janar të vitit 2018, ishin në vendet më romantike./21Media