Çifti relaksohet para koncertit

Çifti relaksohet para koncertit

Vesa Luma dhe Big Basta janë njëri ndër çiftet më të njohura të estradës.

Dy artistët së fundmi kanë publikuar një fotografi në të cilën duken shumë intim me njëri tjetrin, shkruan rtv21.tv

“Duke  u relaksuar pak para se të godasim skenën”, është mbishkrimi që Vesa i ka dhënë fotografisë./21Media