Joan Carol është një fotograf dhe dizajner grafik nga Spanja

Joan Carol është një fotograf dhe dizajner grafik nga Spanja

Më shumë se 100 mijë njerëz janë të kënaqur me llogarinë e tij Instagram, shkruan rtv21.tv

Ai përdor dritë, ujë, dhe lëvizje për të mahnitur ndjekësit e tij me të cilët ai pëlqen të ndajnë një ndjenjë të caktuar të energjisë. Nëse ju mungon magjia në botën reale, do të jeni të lumtur kur t’i shikoni këto foto.

Më poshtë keni disa nga fotografitë mahnitëse që ka shkrepur Joan Carol./21Media