Këngëtari Meda është një ndër emrat e njohur dhe mjaft të dashur nga publiku.

Si artisti, ashtu edhe bashkëshortja e tij, Luljeta janë mjaft aktivë në rrjete sociale, ku po publikojnë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

E kur jemi te rrjetet sociale, së fundmi, bashkëshortja e Medës publikoi një imazh të bukur familjar, në një ambient të mrekullueshëm.

“Familja ime ❤️❤️❤️❤️❤️ @mehdin_pergjecaj #happiness #love #beautiful #evrything”, shkroi Luljeta krahas imazhit, ku po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë që, Meda është i martuar me Luljetën qe 13 vjet dhe së bashku kanë katër fëmijë./21Media