Një miqësi e vjetër e dy artisteve

Një miqësi e vjetër e dy artisteve

Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi janë dy emra të njohur dhe të dashur për publikun.

Në rast se nuk e keni ditur artistet kanë raporte të mira dhe një miqësi të vjetër me njëra tjetrën, shkruan rtv21.tv

Do të ju sjellim një fotografi e cila është realizuar para disa viteve dhe nga e cila vërehet se artistet nuk kanë ndryshuar shumë./21Media