Policia sot njoftoi se në rrugën Antigona Fazliu, në Prishtinë është zhdukur një burrë kosovar.

“Ankuesja femër  kosovar e ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.”, informoi policia në raportin 24 orësh.

Sipas njoftimit, burri është zhdukur të premten në orën 08:00./21Media