Zyrtarja ka pësuar lëndime trupore

Zyrtarja ka pësuar lëndime trupore

Një grua është arrestuar në Prishtinë dje, pasi e ka sulmuar fizikisht zyrtaren policore.

Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.