Një grua vdiq në QKUK, policia nis hetimet

Një grua nga komuna e Shtimës ka vdekur në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës ku edhe ishte duke u trajtuar.
Rasti ka ndodhur në orët e para të ditës së diel.
Lidhur me rastin policia ka nisur hetimet.
“Nga QKUK është raportuar se pacientja femër kosovare, e cila ishte duke u trajtuar aty, ka ndërruar jetë. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin ditor të Policisë./21Media

Back to top button