Luana provon eksperienca të veçanta

Luana provon eksperienca të veçanta

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka vendosur që t’i jap vetes disa ditë pushim dhe të relaksohen në një vend të bukur bregdetar, shkruan rtv21.tv

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi ku shfaqet duke i dhënë jahtit e veshur me një këmishë Versace.

“Kapitene L”, ka shkruar ajo sipër fotos e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Më pas, ajo ka publikuar edhe një video, në të cilën shihet duke notuar në mes të detit dhe duke ushqyer peshqit që i vijnë rrotull. “Peshku i madh duke ushqyer peshkun e vogël”, – ka shkruar ajo.

Ndryshe, Luana aktualisht është duke e shijuar suksesin e këngës  “Mi dhe flakë mallit tim” në  bashkëpunim me Bujar Qamilin.  Kënga  ka arritur mbi gjashtë milionë klikime në YouTube./21Media

Captain L

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Big Fish feeding little fish 🐠🐟🐠🐟

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on