Trajneri, Blerim Bunjaku ka ndarë rrugët me Klubin “Futbollistik” Llapi.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Bunjaku ka qenë trajner i juniorëve të Llapit dhe në llogarinë e tij ka njoftuar për ndarjen me ekipin llapjan.

Te nderuar shokë, dhe ju kolegë, me anë të këtij postimi dua të iu njoftoj që nga sot kemi ndërprerë…

Posted by Blerim Bunjaku on Friday, October 23, 2020