Atraktive në imazhet e fundit

Atraktive në imazhet e fundit

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna ka rrëmbyer vëmendje me fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 400 mijë ndjekës.

E veshur me një kostum glamuroz, aksesor të veçantë, Tuna duket tejet atraktive, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, pas lindjes së djalit të saj Tianit, Tuna kishte pauzuar nga muzika, por u kthye fuqishëm me një këngë solo “Choonga” dhe një duet me këngëtarin Seven Saraçin, teksa tashmë ka nisur edhe koncertet. Së fundmi, ajo ka performuar në një klub në Zivcër./21Media