Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Një pikë”, shkruan rtv21.tv

Për teksin e kësaj kënge u kujdes Eriona Rushiti, kurse, muzika dhe mix/masteri është bërë nga Enis Mullaj.

”Një pikë’ është publikuar vetëm në versionin audio.

Ndryshe, “Lento Lento” mban titullin kënga më e fundit e artistes, të cilën e ka publikuar vitin e kaluar./21Media