Këngëtari i njohur, Alban Skënderaj gjithmonë rrëmben zemrën e publikut me muzikën e veçantë dhe këngët e bukura. Albani bëri të ditur se aktualisht është duke punuar për projektin e tij më të ri.

Në Instagram ai ka publikuar një video, ku ndau një pjesë nga kënga e re që pritet ta publikojë së shpejti, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Ndryshe, Albani më 12 dhjetor publikoi bashkëëunimin “A i sheh” me Arilena Ara. Kjo këngë deri tani në yotube numëron mbi 3 milionë klikime./21Media