Blero vjen në bashkëpunim

Blero vjen në bashkëpunim

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi këtë muaj do të publikojë një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me një reper nga Shqipëria, shkruan rtv21.tv

Në emisionin “1 Kafe prej shpisë” në RTV21, Blero ka thënë do të jetë një projekt më ndryshe.

Kënga do të vijë e shoqëruar me një videoklip.

Ndryshe, “Fjalët” në bashkëpunim me Burakun dhe “Ke Gabu” në bashkëpunim me Leonora Jakupin janë dy projektet që Blero ka sjellë për xhirime të Vitit të Ri./21Media