Është raportuar në media se këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri po e sjellë një bashkëpunim me dy superyjet e estradës, Ledri Vula dhe Lumi B.

Duket se xhirimet e klipit kanë filluar, meqë Dafina ka publikuar disa fotografi nga prapaskenat e klipit. Artistja vjen shumë më ndryshe edhe në klipin e ri, çka edhe e karakterizon artisten meqë ajo i befason fansat me dukjen e saj në klipe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Nuk dihet date e saktë se kur do të publikohet superprojekti i emrave të njohur të skenës./21Media