Një tjetër futbollist I Vllaznisë konfirmohet pozitiv me COVID-19.

Bëhet fjalë për mbrojtësin kryeqytetas Eni Imami, rasti i të cilit vjen pak ditë pas atij të Erdenis Gurishtës.

Dolëm te kronika e zezë se vetëm këtu kishte mungu emri im. Gjithsesi përveç se pak temperaturë dhe lodhje fizike, shyqyr Zotit jemi mirë me tjerat”, shkruan futbollisti në një postim në rrjetet sociale.

Raportohet se testit i është nënshtruar edhe zv.trajneri Flori./oranews