Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu, ka uruar myslimanët me rastin e Fitër Bajramit që festohet pas muajit të shenjtë të Ramazanit.

Ai ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë familjes së tij.

“Me fat festën e Fitër Bajramit të gjithëve kudo që jeni. Shëndet e begati juve dhe familjeve tuaja. Me respekt familja Fejzullahu”, ka shkruar Ermali krahas fotografisë./21Media