Janë bërë një vit që prej kur ylli i muzikës, Dua Lipa  është në lidhje me Anwar Hadid.

E gjatë kësaj periudhe ata kanë qenë një prej çifteve me të komentuar të showbizit dhe atë gjithmonë për të mirë.

Për një vjetorin e lidhjes së saj me Hadid, Lipa ka bërë një dedikim  në rrjetet sociale. “Nuk ka asgjë më të ëmbël se sa 365 ditë në krahun tënd”, ka shkruar ajo në Instagram ku ka publikuar fotografi më të dashurin e saj./21Media

 

View this post on Instagram

 

nothing sweeter than 365 days joint at the hip with you ❤️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on