Reperi befason me postimin e tij

Reperi befason me postimin e tij

Mozzik ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, reperi tha se kënga dhe videoklipi i ri do të publikohen sonte në mesnatë. Ndërsa shtoi se “100% keni me gjet vetën në të”. Por ajo që befasoi ndjekësit dhe adhuruesit e Mozzik ishte fotografia që u postua së bashku me paralajmërimin, një zemër e thyer me leukoplast, shkruan rtv21.tv

Ndoshta Mozzik ka përgatitur një këngë për Loredanën, me të cilën është ndarë tash e saj muaj.

Çifti, prindër të një vajze, vazhdojnë të jenë në fokus të mediave, sidomos pas deklaratave se kanë marrëdhënie të mirë, dhe se ende komunikojnë me njëri-tjetrin çdo ditë./21Media