Imazhe që ju shkrijnë së qeshuri

Imazhe që ju shkrijnë së qeshuri

Ne jetojmë në një botë ku çdo gjë është e mundur – ose pothuajse e mundur. Kur bëhet fjalë për imazhin tonë të përditshëm, shumica prej nesh preferojnë një stil klasik, përcjell rtv21.tv

Megjithatë, ka njerëz me një qasje krejtësisht të ndryshme për shfaqjet. Ju mund të hyni në një dyqan në ditën më të zakonshme dhe të vini në një nga këta njerëz më të pazakontë.

Dhe ju do ta mbani mend atë përgjithmonë.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të blerjeve në markete të ndryshme, të cilat për njerëzit aty pranë duket se kanë qenë të ”tmerrshme” dhe qesharake./21Media