Djali i saj  po e shoqëron aktoren në çdo angazhim të saj

Djali i saj  po e shoqëron aktoren në çdo angazhim të saj

Aktorja Nurgul Yesilcay, është padyshim personazhi më i preferuar në serialet turke në çdo vend ku transmetohen ato. “Gylsereni’, ka marr edhe zemrën e shumë shqiptarëve, pasi është vlerësuar si aktorja që me shpirt i përkushtohet punës, shkruan rtv21.tv

Dashuria më e madhe e ‘Gylserenit’, djali i saj 12 vjeçar po e shoqëron aktoren në çdo angazhim të saj, andaj nuk mundet të qëndroj larg vëmendjes së medieve.

Ata shkruajnë se në mes nënës dhe të birit ka një ngjajshmëri të madhe. ‘Gylsereni’ u bë nënë në moshën 29 vjeçare nga martesa me Cem Ozar, me të cilin u divorcua në vitin 2010./21Media